Potrzebujesz Program Partnerski?

Świetnie! Trafiłeś na Platformę, która Śledzi i Rozlicza Transakcje pochodzące z blogów, portali, stron www jak i z mediów społecznościowych.

Jak Zacząć?

Dołącz do nas!

Otwórz Własny Program Partnerski

Link afiliacyjny
Wykorzystaj do Promocji Usług i Produktów w Mediach Społecznościowych

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej. Platforma CPAMANAGER oferuje możliwość tworzenia linków afiliacyjnych z naliczaniem wynagrodzenia dla partnerów w modelu CPA, CPC i CPS oraz pełnym śledzeniem konwersji.

Link afiliacyjny
Wykorzystaj do Promocji Usług i Produktów na Stronach WWW i Blogach

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na stronie partnera.

Link afiliacyjny
Wykorzystaj do Promocji Usług i Produktów na Stronach WWW i Blogach

Z naszym rozwiązaniem każdy tekst może być tekstem afiliacyjnym! Wystarczy, że Twój partner, który prowadzi np. blog umieści na nim prosty kod JS a będziesz mógł dowolnie podmieniać frazy występujące na blogu na linki afiliacyjne prowadzące do Twojego sklepu.

Prowadzimy sieć afiliacyjną CPAMANAGER, w której zrzeszamy właścicieli stron publikujących nasze produkty afiliacyjne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Ci kompleksowe narzędzie afiliacyjne, które pozwoli Ci na własne działania jak i obecność w sieci reklamowej, w której działania rozliczane są za efekt.

Jeśli Nie Masz Czasu Na Działania Afiliacyjne

Dodatkowe Benefity


Gwarantowany wzrost sprzedaży

Poprawnie prowadzony program partnerski to gwarantowane źródło sprzedaży. Platforma umożliwia prowadzenie własnych działań afiliacyjnych oraz obecność w sieci afiliacyjnej przez co niemal natychmiast odczujesz działania afiliacyjne.

Pełną automatyzację działań afiliacyjnych

Raz skonfigurowane produkty afiliacyjne będą pracować dla Ciebie nawet wtedy kiedy Ty będziesz mieć głowę zajętą przez zupełne inne sprawy. Żadnych wymaganych odświeżeń kampanii czy doładowywań kont.

Bezpieczeństwo transakcji

Logowanie transakcji odbydwa się w trzech etapach. Pierwszy z nich to śledzenie użytkownika, drugi to wykonanie przez użytkownika założonego celu a trzeci to potwierdzenie przez Ciebie czy transakcja została uznana czy nie. Dzięki takiemu podejściu nie ma błędnych transakcji.

Nowe kanały sprzedaży

Twórz własne linki oraz boksy afiliacyjne a następnie śledź ruch i transakcje pochodzące z tych miejsc. Świadomie odkrywaj nowe miejsca generujące sprzedaż.

Wiedzę o najlepiej konwertujących punktach

Dzięki szczegółowym informacjom prezentującym poziom konwersji dla poszczególnych linków i boksów afiliacyjnych, z łatwością namierzysz te najlepiej konwertujące oraz będziesz w stanie usprawniać te konwertujące najmniej.

Proafiliacyjne podejście

Zobaczysz jak zmieni się Twoje podejście do marketingu afiliacyjnego w momencie kiedy zaczniesz uzyskiwać pierwsze wymierne efekty pochodzące z działań afiliacyjnych. Prawdopodobnie marketing afiliacyjny stanie się Twoim pierwszym kanałem sprzedaży!

Monitoring punktów transakcyjnych

Za każdym razem kiedy przeklik z linka lub boksu afiliacyjnego nie zakończy się wyświetleniem strony docelowej np. strony sklepu lub produktu zostaniesz o tym natychmiast poinformowany na adres email.

Analiza aktywności partnerów

Aktywność partnerów jest kluczowa w działaniach opartych na marketingu afiliacyjnym. Monitorujemy efektywność partnerów, dzięki czemu jesteś w stanie określić gdzie szukać większej sprzedaży.

Analiza transakcji

Na bieżąco analizujemy transakcje przychodzące z punktów afiliacyjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie na bieżąco doradzać właścicielom sklepów w zakresie optymalizacji działań afiliacyjnych.

Jesteśmy Autorami Rozwiązań na Których Bazujemy


Autorski panel afilianta

Platforma, którą oddajemy w Twoje ręce to wynik naszych kilkuletnich doświadczeń zbieranych w ścisłej współpracy z właścicielami sklepów internetowych.

Pomoc 24/7

Twoja sprzedaż jest dla nas najważniejsza. Dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały czas aby wspierać Cię w Twoich działaniach afiliacyjnych.