O CPA MANAGERCPAMANAGER.NET to platforma marketingu afiliacyjnego umożliwiająca właścicielom sklepów internetowych zwiększanie zysków poprzez sprzedaż afiliacyjną oferowanych produktów. Platforma oferuje kampanie CPC, CPL i CPS, które mogą zostać uruchomione dla każdego sklepu, w tym Twojego.

Historia

Pomysł na usługę zrodził się z problemu jakim był brak narzędzia, dzięki któremu na bieżąco można śledzić stan środków i transkacji polecanych przez partnerów sklepu oraz analizować najlepsze źródła pozyskiwania nowych zamówień. Było to rok 2015. Po kilkunastu tygodniach pracy "po pracy" jednego programisty prototyp platformy został oddany do testów w rzeczywistych warunkach. Sprawdziła się świetnie! Od tego momentu jest stabilnie rozwijana zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. W 2016 roku został zmieniony kompletnie interfejs aplikacji, dzięki której możliwa jest kontrola działań afiliacyjnych. Celem tego działania była poprawa wygody pracy sprzedawców. W 2017 roku oprócz kilku mniejszych funkcji wprowadziliśmy m.in. śledzenie ścieżki użytkownika po przekliku.

Zapraszam do integracji swoich sklepów z platformą lub w przypadku chęci współpracy na innych płaszczyznach do kontaktu pod adresem andrzej@cpamanager.net

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy,
Andrzej Bernat.
CPAMANAGER.NET
ul. Wolności 64B
73-200 Choszczno

NIP: 594-153-38-20
REGON: 320305252