Integracja ze sklepem

Integracja platformy ze sklepem jest czynnością dość prostą, składającą się z dwóch kroków i wymagającą ingerencji programisty. Otóż w źródłach sklepu należy wstawić kod śledzący transakcje przychodzące z poleceń partnerów oraz z innych kanałów sprzedażowych.

Kod śledzący musi być widoczny dla przeglądarki przy każdej odsłonie serwisu. Aby w pełni zautomatyzować obsługę transakcji należy dodać kod automatycznie modyfikujący statusy transakcji przychodzących z mierzonych kanałów sprzedaży. Po poprawnej instalacji wywołań skryptów możesz rozpocząć korzystać z CPA MANAGERa w pełni.

Wykorzystaj gotową bibliotekę PHP

Aby przyspieszyć proces integracji CPAMANAGERa do Twojego sklepu przygotowaliśmy bibliotekę napisaną w języku PHP. Wystarczyć pobrać ją do do swojego sklepu oraz dokonać kilku prostych modyfikacji aby rozpocząć monitorowanie kanałów sprzedaży.

Biblioteka jest dostępna do pobrania na naszym koncie na GitHub.

Brakuje Ci wiedzy lub czasu do wykonania integracji?

Zrobimy to za Ciebie! Usługa integracji jest płatna a jej wysokość to 129 zł brutto jednorazowo. Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem usługi prosimy o kontakt pod adresem support@cpamanager.net.