Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Rower GT KARAKORAM 29 ELITE blue/deep navy

STWORZONY Z MYŚLĄ O GÓRACH, ZASKAKUJĄCO EFEKTYWNY I ŁAGODNY DLA PORTFELA. Karakoram to doskonała propozycja dla osób, które szukają pierwszego twenty-ninera o wyjątkowej sprawności w terenie. Świetnie się wspina, jest bardzo zwinny i cię...

Cena w sklepie: 2 890,00 PLN
Stawka: 4,00 zł za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Rower GT KARAKORAM 29 ELITE blue/deep navy

Link afiliacyjny

http://affl.co/xvW0p9AW

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=xvW0p9AW

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/xvW0p9AW","image":"http://cdn.cpamanager.net/pub/","title":"Rower GT KARAKORAM 29 ELITE blue/deep navy","text":"\n\n\n\nSTWORZONY Z MYŚLĄ O GÓRACH, ZASKAKUJĄCO EFEKTYWNY I ŁAGODNY DLA PORTFELA.\nKarakoram to doskonała propozycja dla osób, które szukają pierwszego twenty-ninera o wyjątkowej sprawności w terenie. Świetnie się wspina, jest bardzo zwinny i cię...","price":"2890.00","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.