Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Klucz do suportu YC-26BB-1A BIKE HAND

Klucz do wkładu suportu Bike Hand YC-26BB-1A, stabilizacja  Klucz do montażu i demontażu wkładów suportu. Pasuje m. in. do produktów Shimano (BB-UN26, BB-UN55, BB-ES25, BB-ES30, BB-ES51) i Accent (np. BB-40), a także do wszystkich innych wykorzysu...

Cena w sklepie: 21,00 PLN
Stawka: 4,00 zł za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Klucz do suportu YC-26BB-1A BIKE HAND

Link afiliacyjny

http://affl.co/WyVuozBu

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=WyVuozBu

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/WyVuozBu","image":"http://cdn.cpamanager.net/pub/f7e0820a556d4523c07bc2e5b50c29e9.jpg","title":"Klucz do suportu YC-26BB-1A BIKE HAND","text":"Klucz do wkładu suportu Bike Hand YC-26BB-1A, stabilizacja \nKlucz do montażu i demontażu wkładów suportu.\nPasuje m. in. do produktów Shimano (BB-UN26, BB-UN55, BB-ES25, BB-ES30, BB-ES51) i Accent (np. BB-40), a także do wszystkich innych wykorzysu...","price":"21.00","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.