Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Kurtka kolarska Velocissimo 2 CASTELLI

Kurtka świetnie pasującą na chłodne dni. Przód kurtki został wykonany z materiału GORE® Windstopper® X-FAST, dzięki czemu jest wiatroszczelna i wodoodporna. Natomiast tył z ciepłego polaru, który umożliwia dobrą wentylację. Elastyczna ta...

Cena w sklepie: 683,10 PLN
Stawka: 4,00 zł za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Kurtka kolarska Velocissimo 2 CASTELLI

Link afiliacyjny

http://affl.co/0JJj8nH1

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=0JJj8nH1

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/0JJj8nH1","image":"https://cdn.cpamanager.net/pub/a25627a499717b06c9b8316a7e02356b.jpg","title":"Kurtka kolarska Velocissimo 2 CASTELLI","text":"\n\nKurtka świetnie pasującą na chłodne dni. Przód kurtki został wykonany z materiału GORE® Windstopper® X-FAST, dzięki czemu jest wiatroszczelna i wodoodporna. Natomiast tył z ciepłego polaru, który umożliwia dobrą wentylację. Elastyczna ta...","price":"683.10","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.