Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Casio AMW-370B-1A1

Zegarek marki Casio AMW-370B-1A1 to produkt przeznaczony dla Panów lubiących funkcjonalność i dobrą jakość wykonania. Model wyposażony został w chronograf mierzący czas z dokładnością 1 sekundy. Funkcje i parametry: najedź kursorem myszy na...

Cena w sklepie: 352,00 PLN
Stawka: 6,00 zł za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Casio AMW-370B-1A1

Link afiliacyjny

http://affl.co/D2KSXZPL

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=D2KSXZPL

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/D2KSXZPL","image":"https://cdn.cpamanager.net/pub/ed4becc3f4e61a1a06f9e9917b7a3670.jpg","title":"Casio AMW-370B-1A1","text":"\nZegarek marki Casio AMW-370B-1A1 to produkt przeznaczony dla Panów lubiących funkcjonalność i dobrą jakość wykonania. Model wyposażony został w chronograf mierzący czas z dokładnością 1 sekundy.\nFunkcje i parametry: najedź kursorem myszy na...","price":"352.00","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.