Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Casio W-S220C-7B

Zegarek marki Casio W-S220C-7B to produkt przeznaczony dla osób aktywnych, lubiących sport. Model wyposażony w zasilanie słoneczne oraz funkcje wspomagające codzienny trening. Wyróżnia się oryginalną kolorystyką. Funkcje i parametry: najedź ...

Cena w sklepie: 215,00 PLN
Stawka: 6,00 zł za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Casio W-S220C-7B

Link afiliacyjny

http://affl.co/-KCzMEiz

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=-KCzMEiz

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/-KCzMEiz","image":"https://cdn.cpamanager.net/pub/88fcdf6b0be4a8e9bc08a62fd4243e50.jpg","title":"Casio W-S220C-7B","text":"\n\n\nZegarek marki Casio W-S220C-7B to produkt przeznaczony dla osób aktywnych, lubiących sport. Model wyposażony w zasilanie słoneczne oraz funkcje wspomagające codzienny trening. Wyróżnia się oryginalną kolorystyką.\nFunkcje i parametry: najedź ...","price":"215.00","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.