Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Casio LTP-2084D-7B

Casio Classic Fashion LTP-2084D-7B to stylowy zegarek najnowszej generacji. Model idealny dla kobiet ceniących sobie prostotę i klasyczny wygląd. Funkcje i parametry: najedź kursorem myszy na ikonę, aby odczytać pełny opis funkcji Wymiary: 42.0 ...

Cena w sklepie: 239,00 PLN
Stawka: 6,00 zł za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Casio LTP-2084D-7B

Link afiliacyjny

http://affl.co/2RSAbOvo

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=2RSAbOvo

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/2RSAbOvo","image":"https://cdn.cpamanager.net/pub/a1deb8ffc5726031e826f26f01d3ffff.jpg","title":"Casio LTP-2084D-7B","text":"\nCasio Classic Fashion LTP-2084D-7B to stylowy zegarek najnowszej generacji. Model idealny dla kobiet ceniących sobie prostotę i klasyczny wygląd.\nFunkcje i parametry: najedź kursorem myszy na ikonę, aby odczytać pełny opis funkcji  \nWymiary: 42.0 ...","price":"239.00","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.