Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Zippo 40321

Ogrzewacz do rąk 6-Hour High Polish Chrome Hand Warmer Nowa, ulepszona konstrukcja sprawia iż napełnianie i rozpalanie ogrzewacza stało się łatwiejsze. Zwiększona pojemność zapewnia 6 godzinne działanie ogrzewacza. Korpus: Wykonany z metalu, po...

Cena w sklepie: 135,00 PLN
Stawka: 6,00 zł za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Zippo 40321

Link afiliacyjny

http://affl.co/lPy3y5wZ

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=lPy3y5wZ

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/lPy3y5wZ","image":"https://cdn.cpamanager.net/pub/237f5d6cde1cdd6da9861f73b27089b2.jpg","title":"Zippo 40321","text":"Ogrzewacz do rąk 6-Hour High Polish Chrome Hand Warmer Nowa, ulepszona konstrukcja sprawia iż napełnianie i rozpalanie ogrzewacza stało się łatwiejsze. Zwiększona pojemność zapewnia 6 godzinne działanie ogrzewacza.  Korpus: Wykonany z metalu, po...","price":"135.00","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.