Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Ustnik wielorazowego użytku do CA2000, CA2000 VIP, CA7000 VIP

Ustnik wielorazowego użytku do serii CAOPIS:                                                                                                         ...

Cena w sklepie: 1,80 PLN
Stawka: 5,00 % za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPS
Ustnik wielorazowego użytku do CA2000, CA2000 VIP, CA7000 VIP

Link afiliacyjny

http://affl.co/wZvEYbn-

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=wZvEYbn-

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/wZvEYbn-","image":"http://cdn.cpamanager.net/pub/aab001563a4bf40b9d5fdbcc1cdd7456.jpg","title":"Ustnik wielorazowego użytku do CA2000, CA2000 VIP, CA7000 VIP","text":"Ustnik wielorazowego użytku do serii CAOPIS:                                                                                                         ...","price":"1.80","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.