Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Bark Limiter obroża antyszczekowa [010-01070-01]

Obroża antyszczekowa automatycznie ustawia się na najbardziej skutecznym poziomie korekty Identyfikacja szczekania i zaawansowana technologia ograniczająca szczekanie redukuje liczbę niepotrzebnych korekt Funkcja upoważnienia do korekty szczekania...

Cena w sklepie: 349,00 PLN
Stawka: 5,00 % za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPS
Bark Limiter obroża antyszczekowa [010-01070-01]

Link afiliacyjny

http://affl.co/stgifcM8

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=stgifcM8

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/stgifcM8","image":"https://cdn.cpamanager.net/pub/7d56105aba78f52dcf512110211e1bbe.jpg","title":"Bark Limiter obroża antyszczekowa [010-01070-01]","text":"\n\nObroża antyszczekowa automatycznie ustawia się na najbardziej skutecznym poziomie korekty\n\nIdentyfikacja szczekania i zaawansowana technologia ograniczająca szczekanie redukuje liczbę niepotrzebnych korekt\nFunkcja upoważnienia do korekty szczekania...","price":"349.00","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.