Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Hook 7 Base Mid/High/Downscan [000-12664-001]

Nareszcie w ofercie firmy Lowrance pojawił się model będący połączeniem echosondy 2D i technologii DownScan. Duży, 7 calowy ekran pozwala na wygodne rozmieszczenie okien funkcyjnych. Elite 7x Lowrance to seria z hybrydowym podwójnym obrazowaniem (...

Cena w sklepie: 3 869,00 PLN
Stawka: 5,00 % za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPS
Hook 7 Base Mid/High/Downscan [000-12664-001]

Link afiliacyjny

http://affl.co/4LQgDC_K

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=4LQgDC_K

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/4LQgDC_K","image":"http://cdn.cpamanager.net/pub/d94c217573483f7afd45a7b33bee700a.png","title":"Hook 7 Base Mid/High/Downscan [000-12664-001]","text":"Nareszcie w ofercie firmy Lowrance pojawił się model będący połączeniem echosondy 2D i technologii DownScan. Duży, 7 calowy ekran pozwala na wygodne rozmieszczenie okien funkcyjnych.\nElite 7x Lowrance to seria z hybrydowym podwójnym obrazowaniem (...","price":"3869.00","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.