Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


TomTom Runner 2 Cardio

Funkcje Wbudowany czujnik tętna Otrzymuj dokładny odczyt tętna na nadgarstku. Tryb wielodyscyplinowy Trenuj jazdę rowerem i pływanie oraz ćwicz na siłowni i bieżni. 5 stref dla treningu wydolnościowego Biegaj w 5 różnych strefach, a...

Cena w sklepie: 829,00 PLN
Stawka: 5,00 % za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPS
TomTom Runner 2 Cardio

Link afiliacyjny

http://affl.co/J-7WBxiH

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=J-7WBxiH

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/J-7WBxiH","image":"http://cdn.cpamanager.net/pub/85f40bf5c46fed02a34f3334f6d9bc3c.jpg","title":"TomTom Runner 2 Cardio","text":"Funkcje\n\n\n\n\nWbudowany czujnik tętna\nOtrzymuj dokładny odczyt tętna na nadgarstku.\n\n\n\n\nTryb wielodyscyplinowy\nTrenuj jazdę rowerem i pływanie oraz ćwicz na siłowni i bieżni.\n\n\n\n\n5 stref dla treningu wydolnościowego\nBiegaj w 5 różnych strefach, a...","price":"829.00","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.