Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


vivoactive 3 niebieskoszary [010-01769-12]

Zegarek GPS z wbudowanymi aplikacjami sportowymi, pomiarem tętna na nadgarstku i płatnościami zbliżeniowymi Garmin Pay™ Pierwsze urządzenie Garmin noszone na ciele z obsługą funkcji Garmin Pay™, która umożliwia dokonywanie płatności za ...

Cena w sklepie: 1 549,99 PLN
Stawka: 5,00 % za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPS
vivoactive 3 niebieskoszary [010-01769-12]

Link afiliacyjny

http://affl.co/7KAuI9y5

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=7KAuI9y5

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/7KAuI9y5","image":"http://cdn.cpamanager.net/pub/07612ac383fdbd57be19d6f32c0518d2.jpg","title":"vivoactive 3 niebieskoszary [010-01769-12]","text":"\n\n\nZegarek GPS z wbudowanymi aplikacjami sportowymi, pomiarem tętna na nadgarstku i płatnościami zbliżeniowymi Garmin Pay™\n\nPierwsze urządzenie Garmin noszone na ciele z obsługą funkcji Garmin Pay™, która umożliwia dokonywanie płatności za ...","price":"1549.99","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.