Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


vívofit jr. 2 [010-01909-02]

Monitor aktywności dla dzieci z motywem Marvel Avengers  Monitor aktywności dla dzieci z motywem Marvel Avengers, którego można używać również podczas pływania1 Wytrzymała opaska dla dzieci elastyczny z kolorowym ekranem, który można dost...

Cena w sklepie: 399,00 PLN
Stawka: 5,00 % za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPS
vívofit jr. 2 [010-01909-02]

Link afiliacyjny

http://affl.co/Y-hmJxlW

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=Y-hmJxlW

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/Y-hmJxlW","image":"http://cdn.cpamanager.net/pub/5f072dc0d2ddf1e722f434eb0ea42eb6.jpg","title":"vívofit jr. 2 [010-01909-02] ","text":"\n\n\nMonitor aktywności dla dzieci z motywem Marvel Avengers \n\nMonitor aktywności dla dzieci z motywem Marvel Avengers, którego można używać również podczas pływania1\nWytrzymała opaska dla dzieci elastyczny z kolorowym ekranem, który można dost...","price":"399.00","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.