Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Cornette America 326/47 - wiosenno-letnia piżama męska

Dwuczęściowa bawełniana wiosenno-letnia piżama meska marki Cornette - model America (326/47). Koszulka z półokrągłym dekoltem, w czerwonej kolorystyce z "amerykańskim" nadrukiem. Spodenki z gumą w pasie, w kolorystyce czarno-biało-czerwonej. Be...

Cena w sklepie: 82,99 PLN
Stawka: 5,00 % za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPS
Cornette America 326/47 - wiosenno-letnia piżama męska

Link afiliacyjny

http://affl.co/SCP53gyU

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=SCP53gyU

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/SCP53gyU","image":"http://cdn.cpamanager.net/pub/19122cb66745ff11db40cbf675b1c738.jpg","title":"Cornette America 326/47 - wiosenno-letnia piżama męska","text":"Dwuczęściowa bawełniana wiosenno-letnia piżama meska marki Cornette - model America (326/47). Koszulka z półokrągłym dekoltem, w czerwonej kolorystyce z \"amerykańskim\" nadrukiem. Spodenki z gumą w pasie, w kolorystyce czarno-biało-czerwonej. Be...","price":"82.99","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.