Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Pościel bawełniana haftowana z prześcieradłem 160x200 biała

A gdyby tak zasypiać i budzić się w otoczeniu, które sprzyja odpoczynkowi - w miękkiej, kojącej pościeli? Pościel haftowana jest synonimem ponadczasowego piękna i elegancji. Ciężko uspokoić zmysły po męczącym dniu, a wielobarwne połączenia stymulują niepotrzebnie zmysły. Biała lub jednolita pościel ozdobiona najwyższej jakości haftem przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającej osobie. Komplet zawiera: - poszewka na kołdrę w rozmiarze 160 x 200 - dwie poszewki na poduszkę w rozmiarze 70 x 80 - prześcieradło w rozmiarze 160 x 200 Skład surowcowy: 100% bawełna

Cena w sklepie: 77,99 PLN
Stawka: 3,00 % za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPS
Pościel bawełniana haftowana z prześcieradłem 160x200 biała

Link afiliacyjny

http://affl.co/posciel-haftowana-160-200-biala

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=2cM7q0sW

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/posciel-haftowana-160-200-biala","image":"https://cdn.cpamanager.net/pub/e0c23445a1f1d69352b2777c43f169ec.jpg","title":"Pościel bawełniana haftowana z prześcieradłem 160x200 biała","text":"A gdyby tak zasypiać i budzić się w otoczeniu, które sprzyja odpoczynkowi - w miękkiej, kojącej pościeli? Pościel haftowana jest synonimem ponadczasowego piękna i elegancji. Ciężko uspokoić zmysły po męczącym dniu, a wielobarwne połączenia stymulują niepotrzebnie zmysły. Biała lub jednolita pościel ozdobiona najwyższej jakości haftem przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającej osobie.\r\nKomplet zawiera:\r\n- poszewka na kołdrę w rozmiarze 160 x 200\r\n- dwie poszewki na poduszkę w rozmiarze 70 x 80\r\n- prześcieradło w rozmiarze 160 x 200\r\n\r\nSkład surowcowy: 100% bawełna","price":"77.99","cta":"KUP TERAZ"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.