Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Kosmetyczka Deuter Wash Bag I

Lekka, niewielka kosmetyczka, którą można podwiesić po rozłożeniu  Mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów umożliwia bezpieczny transport i wygodny dostęp do najważniejszych przyborów toaletowych. Cechy- dwie kieszenie z siateczki zapinane na su...

Cena w sklepie: 82,00 PLN
Stawka: 5,00 zł za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Kosmetyczka Deuter Wash Bag I

Link afiliacyjny

http://affl.co/Ic02Yfhy

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=Ic02Yfhy

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/Ic02Yfhy","image":"http://cdn.cpamanager.net/pub/b36bbf12e8cdd9dfdf72e3affbae7378.jpg","title":"Kosmetyczka Deuter Wash Bag I ","text":"Lekka, niewielka kosmetyczka, którą można podwiesić po rozłożeniu \nMimo stosunkowo niewielkich rozmiarów umożliwia bezpieczny transport i wygodny dostęp do najważniejszych przyborów toaletowych.\nCechy- dwie kieszenie z siateczki zapinane na su...","price":"82.00","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.