Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Biodrówka Deuter Pulse III

Duża nerka w której z łatwością pomieścisz bidon, lekką kurtkę i liczne drobiazgi przydatne w terenie Idealna jeżeli chcesz mieć pod ręką najpotrzebniejsze rzeczy. Ukośna kieszeń z elastyczną pętlą na bidon zapewnia wygodny dostęp do nap...

Cena w sklepie: 127,20 PLN
Stawka: 5,00 zł za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Biodrówka Deuter Pulse III

Link afiliacyjny

http://affl.co/bc3rbbTH

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=bc3rbbTH

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/bc3rbbTH","image":"http://cdn.cpamanager.net/pub/2656fe3730b9c17414d66b1c57904140.jpg","title":"Biodrówka Deuter Pulse III ","text":"Duża nerka w której z łatwością pomieścisz bidon, lekką kurtkę i liczne drobiazgi przydatne w terenie\nIdealna jeżeli chcesz mieć pod ręką najpotrzebniejsze rzeczy. Ukośna kieszeń z elastyczną pętlą na bidon zapewnia wygodny dostęp do nap...","price":"127.20","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.