Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Opaska na szyję Smartwool Neck Gaiter

Ochraniacz z czystego merino w formie "komina" szczelnie okrywający szyję Możesz grubo ubrać się od stóp do głów, ale jeżeli choć odrobina szyi jest narażona na kontakt z zimnem nie ma mowy o komforcie (choć przeziębienie robi się bardzo pra...

Cena w sklepie: 129,90 PLN
Stawka: 5,00 zł za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Opaska na szyję Smartwool Neck Gaiter

Link afiliacyjny

http://affl.co/5KvMB3zC

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=5KvMB3zC

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/5KvMB3zC","image":"http://cdn.cpamanager.net/pub/c17399565157d757de5e5b075a46ada4.jpg","title":"Opaska na szyję Smartwool Neck Gaiter ","text":"Ochraniacz z czystego merino w formie \"komina\" szczelnie okrywający szyję\nMożesz grubo ubrać się od stóp do głów, ale jeżeli choć odrobina szyi jest narażona na kontakt z zimnem nie ma mowy o komforcie (choć przeziębienie robi się bardzo pra...","price":"129.90","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.