Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Plecak Deuter ACT Trail Pro 32 SL

Bogato wyposażony damski plecak jednokomorowy z dostępem od przodu. Świetny wybór na kilkudniowe, piesze wycieczki Wykonany z wytrzymałych materiałów damski plecak ACT Trail Pro to funkcjonalny model, pozwalający na maksymalną wygodę podczas dł...

Cena w sklepie: 509,25 PLN
Stawka: 5,00 zł za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Plecak Deuter ACT Trail Pro 32 SL

Link afiliacyjny

http://affl.co/kB9GFCyq

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=kB9GFCyq

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/kB9GFCyq","image":"http://cdn.cpamanager.net/pub/abfbb8cc7fb1821d98a82d2d5f43d09c.jpg","title":"Plecak Deuter ACT Trail Pro 32 SL ","text":"Bogato wyposażony damski plecak jednokomorowy z dostępem od przodu. Świetny wybór na kilkudniowe, piesze wycieczki\nWykonany z wytrzymałych materiałów damski plecak ACT Trail Pro to funkcjonalny model, pozwalający na maksymalną wygodę podczas dł...","price":"509.25","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.