Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Koszulka damska Icebreaker Oasis LS Crewe Diamond Line

Damska, przylegająca do ciała koszulka z długim rękawem Icebreaker Oasis LS Crewe Diamond Line ze 100% wełny merino jest ciepła, oddychająca i miła w dotyku W nowej wersji klasyczna koszulka z długim rękawem zyskała ciekawe wzornictwo. Różne ...

Cena w sklepie: 251,30 PLN
Stawka: 5,00 zł za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Koszulka damska Icebreaker Oasis LS Crewe Diamond Line

Link afiliacyjny

http://affl.co/gZ523xz1

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=gZ523xz1

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/gZ523xz1","image":"http://cdn.cpamanager.net/pub/ea460a2d39b5c8786eefa4618635c260.jpg","title":"Koszulka damska Icebreaker Oasis LS Crewe Diamond Line","text":"Damska, przylegająca do ciała koszulka z długim rękawem Icebreaker Oasis LS Crewe Diamond Line ze 100% wełny merino jest ciepła, oddychająca i miła w dotyku\nW nowej wersji klasyczna koszulka z długim rękawem zyskała ciekawe wzornictwo. Różne ...","price":"251.30","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.