Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Kurtka The North Face Jiyu Jacket

Męska kurtka z kapturem The North Face Jiyu Hooded Jacket wypełniona puchem gęsim o sprężystości 700 cuin jest ultralekka i ciepła, po spakowaniu zajmuje mało miejsca Ważąca tyle co sweter puchowy kurtka Jiyu doskonale ogrzewa dzięki wypełnien...

Cena w sklepie: 799,20 PLN
Stawka: 5,00 zł za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Kurtka The North Face Jiyu Jacket

Link afiliacyjny

http://affl.co/nzj66W2r

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=nzj66W2r

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/nzj66W2r","image":"https://cdn.cpamanager.net/pub/3e30adb8c81533298f573e2b8f687ed6.jpg","title":"Kurtka The North Face Jiyu Jacket","text":"Męska kurtka z kapturem The North Face Jiyu Hooded Jacket wypełniona puchem gęsim o sprężystości 700 cuin jest ultralekka i ciepła, po spakowaniu zajmuje mało miejsca\nWażąca tyle co sweter puchowy kurtka Jiyu doskonale ogrzewa dzięki wypełnien...","price":"799.20","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.