Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Mazak do pasty Kaps

Precyzyjna szczotka do butów do nakładania pasty Kaps to tzw. mazak do pasty, którym dokładnie wypastujesz swoje buty w najmniejszych zakamarkach Szczotka z gładką, wygodną rękojeścią ma miękkie włosie, które nie rozkruszy pasty. Jej niewielk...

Cena w sklepie: 6,00 PLN
Stawka: 5,00 zł za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Mazak do pasty Kaps

Link afiliacyjny

http://affl.co/qxcpkBvo

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=qxcpkBvo

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/qxcpkBvo","image":"http://cdn.cpamanager.net/pub/8ead97e3d7e4d9829f691200ad0611c1.jpg","title":"Mazak do pasty Kaps ","text":"Precyzyjna szczotka do butów do nakładania pasty Kaps to tzw. mazak do pasty, którym dokładnie wypastujesz swoje buty w najmniejszych zakamarkach\nSzczotka z gładką, wygodną rękojeścią ma miękkie włosie, które nie rozkruszy pasty. Jej niewielk...","price":"6.00","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.