Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Chwyty kierownicy BMX Evolution Dartmoor

Lekkie i bardzo wygodne gripy BMX z wysokim kołnierzem. Wygodniejsze i znacznie bardzej wytrzymałe niż w poprzednich sezonach. Plastikowe korki w komplecie. Przetestowane przez Maćka Kiwaka. Długość: 147mm.  Waga: 143g (z korkami). ...

Cena w sklepie: 23,90 PLN
Stawka: 4,00 zł za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Chwyty kierownicy BMX Evolution Dartmoor

Link afiliacyjny

http://affl.co/CVDS1jqo

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=CVDS1jqo

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/CVDS1jqo","image":"https://cdn.cpamanager.net/pub/","title":"Chwyty kierownicy BMX Evolution Dartmoor","text":"Lekkie i bardzo wygodne gripy BMX z wysokim kołnierzem.\nWygodniejsze i znacznie bardzej wytrzymałe niż w poprzednich sezonach. \nPlastikowe korki w komplecie. Przetestowane przez Maćka Kiwaka.\nDługość: 147mm. \nWaga: 143g (z korkami). ...","price":"23.90","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.