Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Mleczko Nawilżające Dla Dzieci 250 Ml - Little Siberica

ORGANICZNE MLECZKO DLA DZIECI DO CODZIENNEGO UŻYTKU Organiczne ekstrakty z owsa i bławatka. Produkt nie zawiera: SLS parabenów silikonów barwników syntetycznych Zawartość netto: 250 ml Ingredients: Aqua, Centaurea Cyanus Flower Water*, Helianthus...

Cena w sklepie: 29,99 PLN
Stawka: 3,00 % za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPS
Mleczko Nawilżające Dla Dzieci 250 Ml - Little Siberica

Link afiliacyjny

http://affl.co/i3nqYR-A

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=i3nqYR-A

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/i3nqYR-A","image":"https://cdn.cpamanager.net/pub/23acabf1e99c084646a9b2184472af74.jpg","title":"Mleczko Nawilżające Dla Dzieci 250 Ml - Little Siberica","text":"ORGANICZNE MLECZKO DLA DZIECI DO CODZIENNEGO UŻYTKU\nOrganiczne ekstrakty z owsa i bławatka.\nProdukt nie zawiera:\n\nSLS\nparabenów\nsilikonów\nbarwników syntetycznych\n\nZawartość netto: 250 ml\nIngredients: Aqua, Centaurea Cyanus Flower Water*, Helianthus...","price":"29.99","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.