Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Krem Przeciw Odparzeniom Dla Dzieci 75 Ml Little Siberica

KREM PRZECIW ODPARZENIOM DLA DZIECI- ORGANICZNE EKSTRAKTY PRAWOŚLAZU I KRWAWNIKA Ochronny krem został stworzony specjalnie z myślą o eliminacji podrażnień i pieluszkowego zapalenia skóry. Produkt nie zawiera: parabenów SLS silikonów barwników s...

Cena w sklepie: 15,99 PLN
Stawka: 3,00 % za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPS
Krem Przeciw Odparzeniom Dla Dzieci 75 Ml Little Siberica

Link afiliacyjny

http://affl.co/1JA3jHec

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=1JA3jHec

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/1JA3jHec","image":"https://cdn.cpamanager.net/pub/ccc637752442db7de473d19bbe994e54.jpg","title":"Krem Przeciw Odparzeniom Dla Dzieci 75 Ml Little Siberica","text":"KREM PRZECIW ODPARZENIOM DLA DZIECI- ORGANICZNE EKSTRAKTY PRAWOŚLAZU I KRWAWNIKA\nOchronny krem został stworzony specjalnie z myślą o eliminacji podrażnień i pieluszkowego zapalenia skóry.\nProdukt nie zawiera:\n\nparabenów\nSLS\nsilikonów\nbarwników s...","price":"15.99","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.