Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Hak do ram Shine/Two6Player 9/10 speed.

OPIS PRODUKTU:   Hak przerzutki do ram z poziomymi hakami (Shine, Player itp.) 9/10 speed. Kolory: czarny anodowany, turkusowy anodowany, czerwony anodowany...

Cena w sklepie: 79,90 PLN
Stawka: 4,00 zł za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Hak do ram Shine/Two6Player 9/10 speed.

Link afiliacyjny

http://affl.co/myKhktop

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=myKhktop

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/myKhktop","image":"https://cdn.cpamanager.net/pub/2d1d13152fa03fa8438afd047319a48b.jpg","title":"Hak do ram Shine/Two6Player 9/10 speed.","text":"OPIS PRODUKTU:\n \nHak przerzutki do ram z poziomymi hakami (Shine, Player itp.) 9/10 speed.\nKolory: czarny anodowany, turkusowy anodowany, czerwony anodowany...","price":"79.90","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.