PROGRAMY PARTNERSKIE

Jesteś Wydawcą? Świetnie! Znajdź odpowiedni program i zacznij na nim zarabiać. Dla obecnych na naszej platformie sprzedawców nieustannie poszukujemy nowych kanałów sprzedaży.

Linki afiliacyjne, boksy afiliacyjne oraz inne formy wspomagające sprzedaż afiliacyjną.

Wszystkie formy dostępne na naszej platformie wystawione dla Ciebie bezpośrednio od sprzedawców. Po przyłączeniu się do wybranego programu lub programów otrzymasz dostęp do Panelu Partnera, w którym będziesz mógł pobrać w/w kreacje.

Adres WWW

Akcje i Stawki

kolpakisamochodowe.com
Motoryzacja

KOLPAKISAMOCHODOWE.COM to istniejący od początku 2009 roku dynamicznie rozwijający się sklep internetowy, który postawił na współpracę partnerską z serwisami o tematyce automoto. Od początku swojej działalności sklep stawia na jakość obsługi klienta co jest odzwierciedlone w opiniach oraz powracających, zadowolonych Klientach.

Zamówienie produktu (poziom 1) CPL 4,00 zł
Zamówienie produktu (poziom 2) CPL 4,50 zł
bluecanvas.pl
Inne

Jesteśmy producentem i dystrubutorem dekoracji ściennych: fototapet i obrazów (na aluminium, PCV, pleksi, płótnie). Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych w programie afiliacyjnym jako Wydawców. Możemy zaproponować 15% od wartości zakupów netto. Jesteśmy gotowi przygotować baner graficzny dostosowany do Państwa oczekiwań oraz przesłać stosowny kod. Mamy w swojej ofercie wyjątkowe kolekcje wzorów, na bazie naszej współpracy z Muzeami czy Artystami. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: dariusz.giers@bluecanvas.pl

Zamówienie produktu CPL 8,00 zł
dywaniki.kolpakisamochodowe.com
Motoryzacja

DYWANIKI.KOLPAKISAMOCHODOWE.COM to istniejący od początku 2009 roku dynamicznie rozwijający się sklep internetowy, który postawił na współpracę partnerską z serwisami o tematyce automoto. Od początku swojej działalności sklep stawia na jakość obsługi klienta co jest odzwierciedlone w opiniach oraz powracających, zadowolonych Klientach.

Zamówienie produktu CPL 5,00 zł
maty.kolpakisamochodowe.com
Motoryzacja

MATY.KOLPAKISAMOCHODOWE.COM to istniejący od początku 2009 roku dynamicznie rozwijający się sklep internetowy, który postawił na współpracę partnerską z serwisami o tematyce automoto. Od początku swojej działalności sklep stawia na jakość obsługi klienta co jest odzwierciedlone w opiniach oraz powracających, zadowolonych Klientach.

Zamówienie produktu CPL 4,00 zł
cpamanager.net
Inne

HYBRYDOWA PLATFORMA AFILIACYJNA która zwiększa sprzedaż w sklepach internetowych i mediach społecznościowych. Platforma CPAMANAGER umożliwia prowadzenie własnych działań afiliacyjnych oraz obecność w sieci afiliacyjnej przez co niemal natychmiast odczujesz działania afiliacyjne.

Płatny przeklik CPC 0,30 zł
CPS CPS 10,00 %
Nowe zamówienie CPS 10,00 %
wody-mineralne.com.pl
Inne

WODY-MINERALNE.COM.PL – EKSKLUZYWNA WODA MINERALNA I KAWA.

Od lat dostarczamy z powodzeniem najlepszą markową, ekskluzywną wodę mineralną z całego świata a także kawy i herbaty. Nasza woda towarzyszy wielkim wydarzeniom sportowym, muzycznym i biznesowym. Jesteśmy czołowym dystrybutorem w Polsce włoskich wód mineralnych - San Pellegrino, Acqua Panna, francuskich - Perrier, Evian, gruzińskich – Borjomi, oraz polskich - Cisowianka Perlage i Cisowianka Classique. Nasze wody, głównie w szklanych butelkach – dedykowane są osobom przykładającym wagę do zdrowego trybu życia oraz ceniącym prestiż i elegancję. W naszej ofercie znajdują się również kawy mielone i ziarniste : Lavazza, Kimbo, Dallmayr, Pellini.

Program partnerski idealny dla właścicieli stron poświęconych : biznesowi, kuchni francuskiej, kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej, przedmiotom luksusowym czy degustacji win.

Nowe zamówienie CPL 5,00 zł
Sprzedaż CPS 5,00 %